Sportovní oblečení

LITEX

Výrobky od této firmy si můžete koupit z našich skladových zásob nebo objednáním z katalogu, k nahlédnutí u nás ve studiu. Firma vyrábí i těhotenské oblečení.

O firmě a výrobcích:

Litex je oblíbená česká značka, která vyrábí plavky, spodní prádlo a sportovní oblečení .

Již od roku 1991 pro vás vyrábí sportovní oblečení, které je vysoce kvalitní, pohodlné, prodyšné, rychleschnoucí a hlavně navržené pro pohyb. Nabízí Vám obrovský výběr kvalitního pánského, dámského i dětského sportovního oblečení.

Díky používání funkčních materiálů oblečení dobře saje pot a je příjemné na dotek. Správně vybrané sportovní oblečení Vám bude slušet a dodá chuť sportovat. 

Ať už je sport Vaší zálibou a nebo se mu věnujete pouze kvůli vypracované postavě, výběr správného sportovního oblečení je velice důležitý. Trička, tílka, topy, mikiny, roláky nebo vesty navržené přímo pro sportování Vám poskytnou nesrovnatelně vyšší komfort. Správně vypracované sportovní kalhoty, tepláky, legíny, kraťasy nebo sukně Vás neomezují v pohybu.

 

 

 

Fuski BOMA s.r.o.

Z výrobků této společnosti můžete zakoupit především Joga ponožky, které jsou vhodné na cvičení, dobře sedí a mají protiskluzovou úpravu.

O firmě:

Český výrobce ponožek pro celou rodinu, vyrábí ponožky, podkolenky, punčochové zboží, spodní prádlo, čepice, funkční prádlo BOMA LONKA VoXX Fuski.

Naše cena 99,- Kč/1 pár.

 

 

Všechny tyto výrobky je možné u nás objednat i na dobírku (cena + poštovné 50,- Kč).

Adresa:
Praha 2, Ječná 1317/3
Telefon:
+420 602 334 664
Email:
info@studiojirina.cz