Cvičení pro maminky (s dětmi)

Cvičení pro maminky (s dětmi) Previous item Porodem to teprve začíná Next item Kurzy Hormonální jógy

Máme pro Vás připravenou polední hodinu jemné jógy pro začátečníky, maminky s dětmi a pro těhotné s naší lektorkou jógy Ilonou. Termín nejdete v našem aktuálním rozvrhu a rezervačním kalendáři.

O kurzu:

Jóga pro maminky

Jóga pro maminky s malými dětmi je koncipována tak, aby si maminky zacvičily, protáhly namáhané partie, zrelaxovaly se a posílily problematické partie. Děti jsou přítomné na lekci, mají k dispozici hračky i je zapojujeme do cvičení, abychom s nimi byly v kontaktu. Nemusíte se bát, že si s dětmi nezacvičíte, naopak vás bude bavit umět se naladit se na sebe i na své dítě a společně se naučíte spolu trávit čas aktivně a zábavně.

O lektorce:

„Jóga je pro mne cesta ke zklidnění, harmonii, síle, lásce a především sama k sobě.“

Mé vlastní zkušenosti s bolestí zad mne přivedly k praktikování jógy přibližně před dvanácti lety. Od dětství jsem se věnovala tanci a vrcholovému sportu. Zajímal mne jak samotný pohyb a fyzické cvičení, tak psychologie sportu. Jóga pro mne není jen tělesné cvičení, zajímá mne vlastní tělo, vnímání jeho možností i omezení, ale především to, jak mu lépe naslouchat a být s ním v souladu.

Ráda bych své klienty skrze jógu navedla na cestu. Cestu k poznání a přijetí sama sebe, postupnému zdokonalování se i přijímání našich omezení a nedostatků. Vím, jaké to je, když Vás zradí Vaše tělo a také vím, jak nádherný je to pocit, když máte své tělo i mysl opět pod kontrolou, jste zdraví, silní, v respektu, lásce a harmonii sami se sebou.

Lektorka: Ilona Paukerová, instruktorka jógy

Adresa:
Praha 2, Ječná 1317/3
Telefon:
+420 602 334 664
Email:
info@studiojirina.cz