Jóga

Jóga Previous item Cvičení pro ženy po porodu Next item Tajemství pánevního dna

Jóga

Jóga pro každého:

Lekce jógy pro každého, vždy ve čtvrtek od 17.hodin, pár slov lektorky: vhodná pro všechny, začátečníky i mírně pokročilé, není vhodná pouze pro těhotné. Naučíme se vnímat své tělo, svůj dech, opustíme svou mysl a budeme vnímat jen přítomný okamžik  – sami sebe tady a teď. Více či méně dynamická lekce, ve které se mohou prodlužovat výdrže v pozicích nebo naopak cvičit v rytmu dechu. Čeká nás úvodní naladění a protažení, posílení středu těla, sestavy na zahřátí, pozice na zemi a závěrečná relaxace. Každá lekce je svým způsobem jedinečná, vždy záleží na energii, kterou společně vytvoříme a v jakém složení se sejdeme. Jóga pro radost, jóga pro všechny…

Přijďte rozproudit energii v těle, prozářit mysl a vykouzlit úsměv na rtech.

Lekce není vhodná pro těhotné, v prvním trimestru doporučuji cvičení zcela vynechat a od 14. týdne je vhodné začít navštěvovat speciální lekce pro těhotné.

Lektor: Pavla Vojíková, instruktor jógy
Jemná jóga:

Lekce jemné jógy, vždy v pondělí od 19,15 hodin, pár slov lektorky: mé lekce vycházejí z učení hatha jógy. Propojuji v nich principy jógy a zdravého cvičení. Je pro mne důležité, aby se každý během hodiny propojil se svým tělem, a přes vědomé uvolnění, zklidnění a soustředění se na na „tady a teď“ pochopil, že flexibilní funkční tělo je prostředek a ne cíl😊. Ráda bych abyste z mé hodiny odcházeli plní energie a s úsměvem na tváři:) Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky tak i mírně/středně pokročilé.

Lektor: Lucie Lovčí, instruktor jógy

Jemná jóga pro těhotné:

Jemná jóga určená pro těhotné, vždy v pondělí od 14,00 hodin, s důrazem na protažením namáhaných svalů a relaxací. V případě zdravotních problémů v těhotenství a po předchozí konzultaci s lektorkou a porodní asistentkou Bárou je možné hodinu objednat i jako individuální.

Lektor: Bára Bartáková, instruktorka jógy a porodní asistentka

Adresa:
Praha 2, Ječná 1317/3
Telefon:
+420 602 334 664
Email:
info@studiojirina.cz