Pilates zdravá záda

Pilates zdravá záda Previous item Cvičení na míčích Next item Cvičení pro těhotné

Pilates zdravá záda s instruktorkou zdravotní tělesné výchovy

Hodina není určena pro těhotné (těhotné mohou využít hodinu Pilates zdravá záda i pro těhotné, označenou v Rezervačním kalendáři *TH

Hodina je určena i pro ženy po porodu, v Rezervačním kalendáři označená *PP.

Popis hodiny:

uvolňování, protahování a posilování svalů zaměřené především na oblast zádových svalů a svalů, které přispívají k celkovému držení těla, cviky zaměřené na posilování a uvolnění pánevního dna. Hodina je určená pro ženy i muže všech věkových kategorií. Hodina je vždy v pondělí od 18,05 hodin.

Informace ke cvičení:

dobrá kondice Vašich zad Vám pomůže celkově se cítit dobře, žít bez bolesti. Cvičení vahou vlastního těla, bez zbytečné zátěže. Naučíte se pracovat se svaly pánevního dna, cvičení pak můžete aplikovat i doma. Cvičení je vhodné i pro ženy v období menopauzy, při potížích s inkontinencí způsobené svalovou nedostatečností. Ženy po porodu se mohou tímto cvičením postupně dostat do původní kondice.

Charakteristika hodiny:

statická hodina pro každý věk, hodina určená i pro „nesportovce“ nebo ženy po porodu

Termíny najdete v našem aktuálním rozvrhu a rezervačním kalendáři

Na hodiny označeny *CC je vstup možný s Voucherem Studia Jiřina nebo Club Card (členskou kartou) Studia Jiřina. Na tyto hodiny se můžete přihlásit, pokud není hodina obsazená stálými klientkami.

Lektorka: Jiřina Šimečková, instruktorka zdravotní tělesné výchovy

Adresa:
Praha 2, Ječná 1317/3
Telefon:
+420 602 334 664
Email:
info@studiojirina.cz