Seminář Cvičíme podle Ludmily Mojžíšové

Seminář Cvičíme podle Ludmily Mojžíšové Previous item Kurz kojeneckých masáží ... Next item Přednášky pro těhotné a...

Seminář Cvičíme podle Ludmily Mojžíšové – seminář (60 minut)

Termín: připravujeme na září 2020.

Popis:

základní sestava cviků podle Ludmily Mojžíšové určená pro všechny, kteří potřebují uvolnit, protáhnout a posílit svaly od oblasti krku, šíje, ramen až po hrudník, bedra a svaly v oblasti pánve (křížo-kyčelní skloubení), včetně závěrečné relaxace.

Informace ke cvičení:

metoda Ludmily Mojžíšové je dnes spojována především se cviky, které pomáhají ženám s problémy neplodnosti. Původně byla řada těchto kompenzačních cviků sestavena pro pacienty s bolestí zad a hlavy. Ludmila Mojžíšová vycházela z toho, že většina potíží je způsobena tím, že svaly okolo páteře, pokud nejsou posilovány, ochabnou, způsobí poruchy páteře, vychýlení kostrče či rotaci pánve a žeber. Naučíte se, jak správně cvičit celou sestavu, kterou pak můžete aplikovat i doma. Cviky jsou vhodné pro ženy s bolestivou menstruací, ženy, které trpí sterilitou, ale i jako kompenzační cvičení při sedavém zaměstnání. Sestavu mohou cvičit i muži. Pro dobrý efekt je potřeba tuto sestavu cvičit denně. K tomuto účelu obdržíte písemné instrukce s popisem jednotlivých cviků, které jsou v ceně kurzu. Celý seminář trvá 60 minut. Seminář nelze uhradit kartou MultiSport.

Tento seminář mohou využít i klientky, které seminář již absolvovaly, jako opakovací. Cena pro ně bude snížena (více v Ceník a informace).

Seminář nelze uhradit kartou MultiSport.

Lektorka: Jiřina Šimečková, instruktorka zdravotní tělesné výchovy

 

Adresa:
Praha
Telefon:
+420 602 334 664
Email:
info@studiojirina.cz