Cvičení pro maminky (s dětmi) – v současné době pozastaven

Cvičení pro maminky (s dětmi) – v současné době pozastaven Previous item Porodem to teprve začíná Next item Kurzy Hormonální jógy

V současné době máme kurz jemné jógy pro maminky s dětmi pozastaven, o dalším pokračování Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

O kurzu:

Jóga pro maminky

Jóga pro maminky s malými dětmi je koncipována tak, aby si maminky zacvičily, protáhly namáhané partie, zrelaxovaly se a posílily problematické partie. Děti jsou přítomné na lekci, mají k dispozici hračky i je zapojujeme do cvičení, abychom s nimi byly v kontaktu. Nemusíte se bát, že si s dětmi nezacvičíte, naopak vás bude bavit umět se naladit se na sebe i na své dítě a společně se naučíte spolu trávit čas aktivně a zábavně.

O lektorce:

„Jóga je pro mne cesta ke zklidnění, harmonii, síle, lásce a především sama k sobě.“

Mé vlastní zkušenosti s bolestí zad mne přivedly k praktikování jógy přibližně před dvanácti lety. Od dětství jsem se věnovala tanci a vrcholovému sportu. Zajímal mne jak samotný pohyb a fyzické cvičení, tak psychologie sportu. Jóga pro mne není jen tělesné cvičení, zajímá mne vlastní tělo, vnímání jeho možností i omezení, ale především to, jak mu lépe naslouchat a být s ním v souladu.

Ráda bych své klienty skrze jógu navedla na cestu. Cestu k poznání a přijetí sama sebe, postupnému zdokonalování se i přijímání našich omezení a nedostatků. Vím, jaké to je, když Vás zradí Vaše tělo a také vím, jak nádherný je to pocit, když máte své tělo i mysl opět pod kontrolou, jste zdraví, silní, v respektu, lásce a harmonii sami se sebou.

Lektorka: Ilona Paukerová, instruktorka jógy

Adresa:
Praha
Telefon:
+420 602 334 664
Email:
info@studiojirina.cz