Jóga – lekce v současné době pozastaveny

Jóga – lekce v současné době pozastaveny Previous item Cvičení pro ženy po porodu Next item Kurz kojeneckých masáží ...

Jemná polední jóga pro začátečníky a těhotné s Ilonou – v současné době hodina pozastavena:

jóga je v těhotenství ideální cvičení, protahuje tělo, zklidní mysl, uvolní namáhanou páteř, naučí maminky pracovat s dechem a pomáhá s naladěním se na miminko i na své vlastní tělo a pocity. Během těhotenství dochází k velkým hormonálním změnám. Pomocí jednotlivých ásan můžeme tyto změny zmírnit, protože působíme na žlázy s vnitřní sekrecí, které právě hormony produkují. Během lekcí se zaměříme také na ásany, které srovnávají krevní tlak, napomáhají při křečových žilách, poruchách spánku, ranním nevolnostem atd. Důležitou součástí je i zpevnění těla, posílení pánevního dna a uvolnění namáhaných partií. V každé lekci budeme pracovat s dechem a zklidněním své mysli během relaxace.

O lektorce:

„Jóga je pro mne cesta ke zklidnění, harmonii, síle, lásce a především sama k sobě.“

Mé vlastní zkušenosti s bolestí zad mne přivedly k praktikování jógy přibližně před dvanácti lety. Od dětství jsem se věnovala tanci a vrcholovému sportu. Zajímal mne jak samotný pohyb a fyzické cvičení, tak psychologie sportu. Jóga pro mne není jen tělesné cvičení, zajímá mne vlastní tělo, vnímání jeho možností i omezení, ale především to, jak mu lépe naslouchat a být s ním v souladu.

Ráda bych své klienty skrze jógu navedla na cestu. Cestu k poznání a přijetí sama sebe, postupnému zdokonalování se i přijímání našich omezení a nedostatků. Vím, jaké to je, když Vás zradí Vaše tělo a také vím, jak nádherný je to pocit, když máte své tělo i mysl opět pod kontrolou, jste zdraví, silní, v respektu, lásce a harmonii sami se sebou.

Lektorka: Ilona Paukerová, instruktorka jógy

Adresa:
Praha
Telefon:
+420 602 334 664
Email:
info@studiojirina.cz