Cvičení na míčích pro ženy a ženy po porodu online živě

Cvičení na míčích pro ženy a ženy po porodu

– online živé lekce

Hodina je určena pro ženy všech věkových kategorií i pro ženy po porodu, v rezervačním kalendáři je označená *PP. Pro těhotné je určena hodina označená v rezervačním kalendáři *TH.

Popis hodiny:

protahování a posilování svalů celého těla pomocí velkých míčů, práce se středem těla (core), aktivace svalů pánevního dna.

Co budete ke cvičení potřebovat?

– velký míč (který vám můžeme zapůjčit)

– podložku nebo velký ručník

– míček nebo malý polštářek

– jeden malý ručník nebo balanční podložku

– pohodlné oblečení a připojení na internet (SKYPE)

První lekce je zdarma, ostatní lekce budou paušálně za poplatek 200 Kč/měsíc při účasti na jedné hodině týdně a při dvou hodinách týdně 400 Kč/měsíc.

Na lekci se můžete přihlásit přes SKYPE odkazem (účet mít nemusíte) nebo přes tlačítko dole. Pokud nám pošlete svoji adresu SKYPE, zařadíme Vás do skupiny nebo Vás zařadíme do skupiny pomocí Vašeho telefonního čísla.

Informace ke cvičení:

cvičení pro celkové dobré držení těla, ulevuje od bolesti zad, přispívá ke stabilitě těla, je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro všechny, které stráví celý den u počítače a potřebují protáhnout zkrácené a ochablé svaly. Naučíte se vnímat střed svého těla (core), pracovat s pánevním dnem. Součástí cvičení je i posilování břišních a hýžďových svalů (pro dobrou kondici bederní páteře) a svalů paží. Cvičení na míči je ale i zábava, přispívá k dobré náladě a psychické pohodě.

Charakteristika hodiny:

zábavná, dynamická, pro každou věkovou skupinu, vhodná i pro ženy po porodu

Omlouváme se, dočasně nám nefunguje Rezervace kurzů, pro přihlášení využijte formulář Kontakty

Lektorka: Jiřina Šimečková, instruktorka zdravotní tělesné výchovy

Adresa:
Praha
Telefon:
+420606813462
Email:
info@studiojirina.cz