O nás a náš tým

O nás

Naše Studio jsme založili pro klientky všech věkových kategorií, těhotné ženy a další klienty, kteří nejsou sportovci a přesto by se chtěli hýbat nebo trpí bolestmi zad vlivem sedavého zaměstnání. Cvičení není náročné a zvládne ho skoro každý člověk i méně zdatný nebo i s nějakým oslabením. Snažili jsme se o vytvoření příjemného domácího prostředí v centru města, které by bylo dopravně přístupné pro každého pražského i mimopražského návštěvníka. Soustředili jsme se hlavně na kvalitu a čistotu prostředí, milý přístup a příznivé ceny.

V našem Studiu si můžete vybrat z několika druhů hodin cvičení pod vedením instruktorky zdravotní tělesné výchovy a dalších zkušených lektorů a hodin cvičení speciálně určených pro těhotné pod vedením porodní asistentky nebo pod vedením instruktorky zdravotní tělesné výchovy, instruktorek Pilates a jógy. Cvičení probíhá v menší tělocvičně nově vybavené kvalitními balančními a posilovacími pomůckami a podložkami. Výhodou cvičení v menším kolektivu je individuálního přístup.

Dále jsme pro těhotné ženy připravili skupinové i individuální přednášky vedené porodní asistentkou a laktační poradkyní a kurzy první pomoci pro novorozence a batolata. Termíny přednášek a kurzů jsou vždy předem zveřejněny na našich stránkách.

Jako doplnění nabídky služeb máme prodej zdravé výživy, bezlepkové chlebíčky, sušenky a tyčinky, můžete si u nás koupit nápoj nebo půjčit ručník na cvičení. Dále si můžete vybrat z nabídky sportovního oblečení Litex, prodáváme Joga ponožky s protiskluzovou úpravou vhodné na cvičení a další výrobky firmy Fuski BOMA s.r.o. Můžete si u nás objednat kosmetiku Oriflame.

Také pro Vás máme připraveny kurzy kojeneckých masáží, Seminář Cvičíme podle L. Mojžíšové, kurzy jógy i pro těhotné, kurzy hormonální jógy, cvičení pro ženy po porodu, cvičení maminek s dětmi.

Věříme, že budete s naší nabídkou spokojeni. Přijímáme i Vaše podněty a připomínky. Rádi se jim budeme věnovat a budeme se snažit Vám vyhovět, abyste od nás odcházeli s dobrou náladou a úsměvem.

To je i naše moto:

kvalita s úsměvem!

Těší se na Vás:

10 důvodů proč právě k nám

1)sedíte celý den u počítače a potřebujete se protáhnout

2)chcete se zbavit bolesti zad

3)nikdy jste nesportovali, ale přesto se chcete začít hýbat

4)chcete cvičit kvalitně pod vedením zkušené instruktorky zdravotní tělesné výchovy, porodní asistentky, certifikovaných lektorů jógy a Pilates

5)chcete posílit Váš střed těla a cítit se stabilněji

6)jste těhotná a ráda byste se cítila lépe a uměla pracovat s pánevním dnem

7)jste těhotná a ráda byste věděla víc o těhotenství, porodu a mateřství

8)máte rádi klidné tiché domácí prostředí

9)máte rádi malý kolektiv a individuální přístup

10)preferujete střed města a dobrou dopravní dostupnost

Jiřina Šimečková
Jiřina Šimečková
Lektorka, zakladatelka a jednatelka společnosti
Bára Bartáková
Bára Bartáková
Lektorka, porodní asistentka
Petra Čiháková
Petra Čiháková
Aranžerka, provozní
Veronika Šimečková
Veronika Šimečková
Poradce, choreografka
Dagmar Schlinz
Dagmar Schlinz
Grafik, designer
Jana Uher
Jana Uher
Poporodní dula

Dále nabízíme:

Adresa:
Praha
Telefon:
+420 602 334 664
Email:
info@studiojirina.cz