Jiřina Šimečková
Jiřina Šimečková, instruktor zdravotní tělesné výchovy

Jiřina, zakladatelka a jednatelka společnosti, lektorka, šéfredaktorka webových stránek, nezávislá kosmetická poradkyně Oriflame

 

Osobní údaje: cvičení na míčích vedu od roku 2004, jsem instruktorem zdravotní tělesné výchovy, zaměřuji se převážně na klienty, kteří trpí bolestmi zad vlivem sedavého nebo jinak namáhavého zaměstnání, dále vedu od roku 2013 cvičení pro těhotné.

Moje cvičení má zábavnou formu, nikdy se nenudíte, střídám různé cviky, každá hodina je trochu jiná, při cvičení využívám různé balanční a posilovací pomůcky. Cviky jsem převzala od fyzioterapeutů při svých školeních a za svá léta praxe mohu říci, že jsou opravdu účinné. Mám řadu klientek, které se ke mně vrací a jsou léta s mým cvičením spokojeny. Pracuji se středem těla a s pánevním dnem podle nových poznatků, můžete si vybrat zábavné cvičení na míčích, ale i cvičení, které je více statické a protahovací, např. hodiny Pilates zdravá záda. Neustále se vzdělávám a toto studio jsem založila z důvodu, aby mé cvičení bylo kvalitní, s kvalitními pomůckami a v příjemném klidném prostředí.

Moje moto je kvalita s úsměvem!

Certifikáty: FIT BALL&OVER BALL (r. 2007), Cvičení pro těhotné a po porodu (r. 2007), Funkční anatomie I. a II. (r. 2008), Automobilizace páteře (r. 2008), Jak docílit CORE (r. 2008), BOSU@ CORE (r. 2009), FLOWIN@ PILATES (r. 2011), CARDIO DANCE DIPLOM (r. 2011), Instruktor zdravotní tělesné výchovy (r. 2015), Balantes (r. 2016), Cvičení pro těhotné (r. 2016)

A ještě něco na závěr…

ne, neslibuji Vám postavu snů

ne, neslibuji Vám že zhubnete 20 kilo váhy za měsíc a ani za týden

ano, budete mít pružnější a pevnější postavu

ano, budete stabilnější i v běžném životě

ano, nebudou Vás bolet záda

ano, předám Vám energii a dobrou náladu

Pokud stále váháte nebo potřebujete poradit, která hodina by pro Vás byla vhodnější, neváhejte mne kontaktovat na e-mail: simeckova.jirina@gmail.com nebo na telefonu: 606 813 462 (můžeme si domluvit osobní schůzku). Nabízím i individuální hodiny, pokud máte nějaký zdravotní problém a cviky od lékaře nebo fyzioterapeuta můžeme je cvičit společně.

Vaše Jiřina

Moje certifikáty

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Adresa:
Praha
Telefon:
+420606813462
Email:
info@studiojirina.cz